Atık Depoları

Evsel Atık Depoları, Medikal Atık Depoları ve Tehlikeli Atık Depoları satış, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunan firmamız, istediğiniz ölçülerde atık Deposu imal ederek hizmetinize sunmaktadır.

Hastane ve benzeri yerlerin atık toplama alanı olarak dizayn edilen soğuk depolama alanıdır. Hijyenik şartlara ve ortam soğutma Atık deposu, Tıbbi atık deposu,Atık deposu imalatı,Tehlikeli atık deposu,Adana Atık deposu imalatımuhafazasına uygun olarak üretilen firmamız Adana Endüstiryel Soğutma, bilgi ve tecrübesi ile ihtiyaca özel soğutma sistemleri üretiminin yanı sıra, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının belirlediği standartlarda farklı tip ve ölçülerde tıbbi, evsel, tehlikeli, geri dönüşüm atıkları, malzeme deposu gibi seçeneklerle hazırlanan özel üretim depoların satışını yapmakla birlikte aynı zamanda Atık depo yapımı konusunda Danışmanlık hizmeti de vermektedir.

HİZMETLERİMİZ ;

Hastaneler, tıp ve diyaliz merkezleri gibi sağlık kurumları ile birlikte atık depolama ihtiyacı duyan tüm sektör ve kuruluşlara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yönetmeliklerine uygun anahtar teslim tıbbi, tehlikeli ve evsel atık Taşınabilir hazır sistem depo kurulumu yaparak güvenli ve hazır standartlar sunmaktadır. Atık Odası İçin Bizi arayın

Hemen Ara: 05363558333
× Bize Yazın